Vrasjet në bulevard, Rama dhe familjarët e 4 protestuesve marshim me lule - Bota Sot
Vrasjet në bulevard, Rama dhe familjarët e 4 protestuesve marshim me lule

Shqipëria

Vrasjet në bulevard, Rama dhe familjarët e 4 protestuesve marshim me lule

Më: 21 janar 2019 Në ora: 11:46
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama dhe familjarët e 4 protestuesve të opozitës që u vranë në 21 janar bënë homazhe në një prej pllakatave në Bulevardin Dëshmorët e Kombit.

Kreu i qeverisë dhe të afërmit e viktimave si cdo vit marshuan në këmbë nga Kryeministria në drejtim të vendit ku qëlluan për vdekje me plumbat e Gardës së Republikës Ziver Veizi, Aleks Nika, Faik Myrtaj dhe Hekuran Deda.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...