Berisha: Rama betohet në Kushtetutë për by** e tij! - Bota Sot
Berisha: Rama betohet në Kushtetutë për by** e tij!

Shqipëria

Berisha: Rama betohet në Kushtetutë për by** e tij!

Më: 25 janar 2019 Në ora: 14:53
Cakaj dhe Rama

Rama përkulet për t’u betuar në Kushtetutë si Ministër i Jashtëm teksa në kurrizin e tij, i lidhur me litarë, qëndron Genti Cakaj

Ky është mesazhi i përcjellë në një “shkrepje” nga karikaturisti Bujar Kapexhiu, veprën e të cilit e ka komentuar ish kryeministri.

Berisha i jep zë karikaturës duke i dhënë një interpretim disi ndryshe. Ish kryeministri thotë se Rama u betua në Kushtetutë për by**n e tij, duke nënkuptuar në fakt Genti Cakajn.

Ja çfarë shkruan Berisha:

Image

“Karikatura e vitit! Rama: Betohem ne Kushtetute per byç...e tij”, shkruan Berisha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...