Zjarr pranë Pashalimanit, flakët favorizohen nga era - Bota Sot
Zjarr pranë Pashalimanit, flakët favorizohen nga era

Shqipëria

Zjarr pranë Pashalimanit, flakët favorizohen nga era

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 11:53
Ilustrim

Një zjarr masiv ka përfshirë një sipërfaqe me shkurre pranë bazës së Pashalimanit në Vlorë.

Mësohet se flakët e zjarrit favorizohen nga era, ndërsa nuk rrezikohet baza Ushtarake e Pashalmanit nga flakët.

Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e zjarrit. Forcat zjarrfikëse e kanë të vështirë ndërhyrjen për shkak të terrenit të thyer.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...