Basha me banorët e Astritit: Nesër fati është në duart tuaja, bashë në protestën më masive - Bota Sot
Basha me banorët e Astritit: Nesër fati është në duart tuaja, bashë në protestën më masive

Shqipëria

Basha me banorët e Astritit: Nesër fati është në duart tuaja, bashë në protestën më masive

Më: 15 shkurt 2019 Në ora: 17:26
Lulzim Basha

I pranishëm para banorëve të Astir-it në kryeqytet, kreu i PD-së, Lulzim Basha i ka ftuar këta të fundit dhe të gjithë shqiptarëve ti bashkohen protestës së nesërme.

Sipas kreut demokrat, protesta e nesërme do të jetë protesta më masive në këto 28 vite,

“Nesër fati është në dorën tuaj. Nesër fatin e bëni ju. Nesër fatin tuaj nuk do ta kenë ata që kanë ardhur me vota të blera. Nesër fatin tuaj nuk do ta kenë në dorë ministrant e korruptuar. Nesër fatin tuaj e keni vetëm ju në dorën tuaj. E vetmja gjë që duhet është të jemi bashkë në protestën më të madhe popullore që ka njohur Shqipëria”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...