Rama reagon me dy foto në Instagram: Zgjedhja është e qartë - Bota Sot
Rama reagon me dy foto në Instagram: Zgjedhja është e qartë

Shqipëria

Rama reagon me dy foto në Instagram: Zgjedhja është e qartë

Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 16:07
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama reagoi në Instagram sërish mbi protestën, duke publikuar foton e një djali të vogël pranë Kërpudhës tek Kryeministria dhe një foto të asaj që është shkatërruar gjatë protestës së sotme.

Rama: Zgjedhja është e qartë: Mund e durim për Shqipërinë që duam apo rrumpallë e rrënim për Shqipërinë që kishim.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...