Paloka-Ramës: Vetëm sa ka filluar qelbësirë - Bota Sot
Paloka-Ramës: Vetëm sa ka filluar qelbësirë

Shqipëria

Paloka-Ramës: Vetëm sa ka filluar qelbësirë

Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 17:48
Edi Rama, Edi Paloka

Deputeti demokrat Edi Paloka i është drejtuar me një koment pikant Edi Ramës.

“Se mos mendon se mbaroi…Vetëm sa ka filluar qelbësirë”.

Reagimi i Palokës erdhi pas njoftimit se qytetarët dhe opozita do të vijojnë protestën e tyre ditën e enjte.

Vetëm 3 ditë më parë, Paloka u bë protagonist i një gjesti të veçantë kur bojatisi në sallën e Kuvendit, Kryeministrin Rama.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...