Tubimi para Kuvendit, Klevis Balliu: Rama ik, Shqipëria është e shqiptarëve dhe jo e tradhtarëve - Bota Sot
Tubimi para Kuvendit, Klevis Balliu: Rama ik, Shqipëria është e shqiptarëve dhe jo e tradhtarëve

Shqipëria

Tubimi para Kuvendit, Klevis Balliu: Rama ik, Shqipëria është e shqiptarëve dhe jo e tradhtarëve

Më: 21 shkurt 2019 Në ora: 11:11
Klevis Balliu

Deputetë që dorëzuan mandatet diten e djshme po mbajnë fjalën e tyre para protestuesve.

Gjatë fjalës së tij, para mijërave qytetarëve, Klevis Balliu u shpreh se mandati i tij është tashmë i popullit, ndërsa bëri thirrje kryeministrit të largohet.

“Unë jam Klevis Balliu dhe mandati im është i juaji. Shqipëria është e shqiptarëve dhe jo e tradhtarëve. Merrni në dorë fatet e vendit. Rama ik”, tha Balliu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...