Eskorta e Ramës i rrezikon jetën familjes në Shkozet/ Videoja pritet të publikohet së shpejti - Bota Sot
Eskorta e Ramës i rrezikon jetën familjes në Shkozet/ Videoja pritet të publikohet së shpejti

Shqipëria

Eskorta e Ramës i rrezikon jetën familjes në Shkozet/ Videoja pritet të publikohet së shpejti

Më: 2 mars 2019 Në ora: 21:52
Foto

Eskorta e kryeministrit dhunon dhe bllokon për disa orë një familje. Ky është denoncimi që ka mbërritur në adresën e ish kryeministrit Sali Berisha.

Sipas qytetarit që denoncon, ngjarja në fjalë ka ndodhur në Shkozet të Durrësit dhe për të gjithë ngjarjen posedohen edhe pamjet filmike.

“I kam videot e plota të eskortës që deshi të më copëtonte. Do ti publikoj tek “Stop” ta shikojnë kush është ky gangster i droguar”, shkruan denoncuesi.

Postimi i Berishës:

Eskorta e Ramës sillet si gangstere ndaj qytetarit dhe për pak sa nuk u mori jetën atij dhe familjës se tij!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital! sb

Mrm dr Berisha
Unj jam nje qytetar me nenshtetsi angleze,dhe desha te ndaja me ju nje skandal qe me ndodhi sot ne shkozet te durresi nga eskorta e gangsterit edvin rama,desh na beri copash eskorta sepse nuk kisha mundesi ti hapja rrugen,per ket arsye eskorta desh me beri copash bashk me familjen,me vetdije te plot,sikur nuk mjaftoi kjo me nxorren dhe 4 makina policie dhe 20 polic ne mes autostrades dhe me bllokuan per 2 ore pa asnje shkelje te ligjit.
E kam videot e plota te eskortes qe deshi te me coptonte dhe disponoj videot per ket ngjarje. Do ti publikoj tek stopi ta shikojn kush eshte ky gangste i droguar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...