Reagon Sander LLeshaj: Protesta e verbër - Bota Sot
Reagon Sander LLeshaj: Protesta e verbër

Shqipëria

Reagon Sander LLeshaj: Protesta e verbër

Më: 21 mars 2019 Në ora: 14:32
Foto

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj përmes një postimi në tëitter ftoj qytetarët të mbështesin policinë ndërsa e quajti protestën të verbër.

"Protestat e verbra që godasin deputetë, institucione dhe policë, sjellin vetëm një rezultat. Ato pengojnë shumë policë që të merren me detyrën e tyre kryesore, që është lufta kundër krimit. Ftoj qytetarët që të mbështesin Policinë e Shtetit në luftën e përbashkët kundër krimit për një Shqipëri normale. Mirënjohje për dinjitetin dhe përkushtimin e punonjësve të PSH" shkruan Lleshi ne Twitter.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...