"Çartet" Edi Rama pasi u raportua se është në spitalin e Berlinit - Bota Sot
"Çartet" Edi Rama pasi u raportua se është në spitalin e Berlinit

Shqipëria

"Çartet" Edi Rama pasi u raportua se është në spitalin e Berlinit

Më: 21 mars 2019 Në ora: 19:15
Edi Rama

Ndonëse ditëve të fundit u raportua se Edi Rama është shtruar në spital për shkak të probleme me zemër, kryeministri i Shqipërisë i ka mohuar këto lajme.

Përmes një postimi në rrjetin social Twitter, Rama ka thënë se nuk ka asnjë problem shëndetësor.

“O boll o boll, boll se s’kam asgjë tjetër përveç larjes së jashtënxjerrjeve tuaja nēpër botë boll”, ka shkruar ai.

Kryeministri shqiptar ka fajësuar opozitën, duke thënë se këto janë informata të sajuara.

Postimi i Ramës‏:

O boll o boll, boll se s’kam asgjë tjetër përveç larjes së jashtënxjerrjeve tuaja nēpër botë boll! Opozitë e katandisur në një tufë qorre që mësyn fizikisht rrugëve dhe bën politikë duke sajuar kriza për vendin e sëmundje për kundërshtarin! O pika që s’ju bie kur thonë plakat.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...