Ngjarje e rëndë në mes të qytetit, tronditet Elbasani - Bota Sot
Ngjarje e rëndë në mes të qytetit, tronditet Elbasani

Shqipëria

Ngjarje e rëndë në mes të qytetit, tronditet Elbasani

Më: 22 mars 2019 Në ora: 19:58
Foto ilustruese

Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit.

Forca te shumta nga policia ka mbërritur në vendngjarje. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit dhe viktima është Ravik Gurra, me profesion avokat.

Viktima njihet si mik i familjes Çapja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...