Saimir Tahiri bëhet sërish baba - Bota Sot
Saimir Tahiri bëhet sërish baba

Shqipëria

Saimir Tahiri bëhet sërish baba

Më: 19 prill 2019 Në ora: 18:46
Quhet Goliku dhe ishte vetë Tahiri i cili e prezantoi të voglin me anë të një postimi në rrjetet sociale

Ish-Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri është bërë baba për herë të dytë.

Ai dhe bashkëshortja e tij kanë mirëpritur në jetë djalin e tyre të dytë. Quhet Goliku dhe ishte vetë Tahiri i cili e prezantoi të voglin me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Ish-Ministri dhe bashkëshortja e tij kanë edhe një djalë 8-vjeç, të quajtur Drin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...