Momente dramatike në Velipojë: Çifti nga Kosova shpëtohet nga mbytja - Bota Sot
Momente dramatike në Velipojë: Çifti nga Kosova shpëtohet nga mbytja

Shqipëria

Momente dramatike në Velipojë: Çifti nga Kosova shpëtohet nga mbytja

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 15:46
Ilustrim

(E plotësuar) - Momente të rënda kanë ndodhur në plazhin e Velipojës, ku një çift nga Kosova kanë rrezikuar jetën e tyre.

Burrë dhe grua nga Kosova kanë hyrë për tu larë në plazhin e Velipojës, por ata për pak sa nuk janë mbytur.

Kanë qenë pushuesit e tjerë që kanë parë çiftin teksa kërkonte ndihmë dhe kanë ndërhyrë, pasi në të gjithë vijën bregdetare mungojnë rojet e plazhit në kullat e vrojtimit.

Menjëherë është lajmëruar shërbimi i ambulancës që me të mbërritur ka transportuar çiftin në spital.

Image
Image

Velipojë, shpëtohen nga mbytja çifti i bashkëshortëve nga Kosova

Burrë dhe grua nga Kosova kanë hyrë për tu larë në plazhin e Velipojës, por kanë rrezikuar jetën.

Kanë qenë pushuesit e tjerë që kanë parë çiftin teksa kërkonte ndihmë dhe kanë ndërhyrë, pasi në të gjithë vijën bregdetare mungojnë rojet e plazhit në kullat e vrojtimit.

Menjëherë është lajmëruar shërbimi i ambulancës që me të mbërritur ka transportuar çiftin në spital.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...