Rama poston memen: Po Liri ku o… - Bota Sot
Rama poston memen: Po Liri ku o…

Shqipëria

Rama poston memen: Po Liri ku o…

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 19:08
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar kundërshtarët e tij politik me anë të një postimi në profilin e tij në rrjetin social Instagram.

Rama postoi një meme ashtu siç ka bërë disa herë ku paraqiten kundërshtarët politik , Sali Berisha, Monika Kryemadhi dhe Lulzim Basha duke pirë kafe.

Rama në mbikshkrim ironizon duke thënë: “Filxhoni Brryli Broadëay filxhoni po Liri ku o?…Aaaa do jetë në filxhon t’u shpernda parlamentin”.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...