Konflikti/ Plagoset një shtetas në qendër të Korçës - Bota Sot
Konflikti/ Plagoset një shtetas në qendër të Korçës

Shqipëria

Konflikti/ Plagoset një shtetas në qendër të Korçës

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 19:10
Foto

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës.

Pas një konflikti, shkaqet e të cilit akoma nuk dihen është plagosur me mjete të forta një person. Ngjarja ndodhi në shëtitoren e Korçës Fan. Noli.

I plagosuri është dërguar në spitalin e Korçës. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po merret me zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...