Kapexhiu: Po rendim drejt të panjohurës, askush nuk e di çdo të ndodhë me 30 apo 1 - Bota Sot
Kapexhiu: Po rendim drejt të panjohurës, askush nuk e di çdo të ndodhë me 30 apo 1

Shqipëria

Kapexhiu: Po rendim drejt të panjohurës, askush nuk e di çdo të ndodhë me 30 apo 1

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 23:57
Bujar Kapexhiu

Aktori Bujar Kapexhiu i ftuar në emisionin “Tempora”  u shpreh se askush nga ne dhe as ata që janë pjesë krizës politike, madje as ndërkombëtarët nuk e dinë se çfarë do të ndodhë në 30 qershor, apo 1 korrik.

Kapexhiu: Uën jam i bindur që askush nga ne as Rama, as Basha, as ndërkombëtarët nuk e dinë se çfarë do të ndodhë me datë 30 aq më tepër në datën 1. Ne të gjithë po rendim drejt të panjohurës. Mos të shesim mend jo po do të ketë kështu, po do të ketë ashtu askush nuk e di, as ata të dy.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...