Duka: Të më kishte ftuar Rama për të ndryshuar sistemin zgjedhor, do isha sot në Parlament - Bota Sot
Duka: Të më kishte ftuar Rama për të ndryshuar sistemin zgjedhor, do isha sot në Parlament

Shqipëria

Duka: Të më kishte ftuar Rama për të ndryshuar sistemin zgjedhor, do isha sot në Parlament

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 23:30
Agron Duka

Kreu i Partisë Agrare Agron Duka, duke folur në emisionin Open të Eni Vasilit se Edi Rama nuk e ka të sinqertë thirrjen ndaj opozitës për dialog pasi nuk ka thënë asnjëherë se çfarë ai mendon çfarë do të dialogojë dhe ka ftuar vetëm Lulzim Bashën.

Ai nuk ka ftuar asnjë pjesëtar tjetër të opozitës.

“Nëse do të ndryshonte sistemin zgjedhor Ramën unë do të isha në Parlament sot’, tha ai.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...