Rama jep lajmin e mirë për gjithë ata që duan të vizitojnë Pogradecin - Bota Sot
Rama jep lajmin e mirë për gjithë ata që duan të vizitojnë Pogradecin

Shqipëria

Rama jep lajmin e mirë për gjithë ata që duan të vizitojnë Pogradecin

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 08:43
Pogradec

Kryeministri Edi Rama e ka nisur javën duke dhënë një lajm të mirë për gjithë ata që udhëtojnë dhe duan të vizitojnë Pogradecin.

Ai ka publikuar një album fotografik me anë të së cilit bën me dije se hapet tuneli i Pogradecit.

“Me tunelin panoramik të Pogradecit, që nga sot hapet për automjetet, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.

Image

Kujtojmë se Pogradeci është një prej destinacioneve më të preferuara për pushimet verore.

Kjo për shkak të qetësisë që ofron dhe liqenit aq të preferuar për pushime familjare.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...