Tërmet në Shqipëri - Bota Sot
Tërmet në Shqipëri

Shqipëria

Tërmet në Shqipëri

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 18:31
Ilustrim

Pasditen e sotme në veri të Shqipërisë është ndjerë një tërmet i fortë.

Sipas qendrës evropiane të sizmologjisë, tërmeti ka qenë me magnitudë 4.1 të shkallës Rihter dhe është ndjerë në orën 17:37.        

Epiqendra ka qenë 18 km nga Fushë Arrëzi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...