Moti për nesër, ja çfarë pritet të ndodhë - Bota Sot
Moti për nesër, ja çfarë pritet të ndodhë

Shqipëria

Moti për nesër, ja çfarë pritet të ndodhë

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 20:33
Foto ilustrim

Ashtu si ditën e sotme edhe të dielën, moti do të jetë i kthjellët dhe me temperatura mesatarisht të larta.

Reshje shiu nuk do të ketë në asnjë zonë të Shqipërisë.

Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka bërë parashikimin e motit për ditën e e dielë, që e gjeni më poshtë.

Reshjet

Sot në mbrëmje dhe nesër nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

Temperaturat

Nesër temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 21 / 30 °C

në vendet e ulëta: 19 / 31 °C

në vendet malore: 11 / 24 °C.

Image

Era

Sot dhe nesër era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...