Agjencia më e madhe në botë për termetet me një ‘mesazh’ për Shqipërinë - Bota Sot
Agjencia më e madhe në botë për termetet me një ‘mesazh’ për Shqipërinë

Shqipëria

Agjencia më e madhe në botë për termetet me një ‘mesazh’ për Shqipërinë

Më: 23 shtator 2019 Në ora: 00:35
Foto ilustrim

Agjensia më e madhe në botë për tërmetet ka konfirmuar se nuk është e mundur të parashikohen tërmetet dhe bën thirrje për qetësi për të gjithë qytetarët.

“Nuk parashikohen tërmetet, mos besoni në lajme të tjera!”, thuhet në njoftimin e tyre.

Teksti: “U themi miqve tanë në Shqipëri se gjasat janë që këto ditë të keni dëgjuar ose të dëgjoni njerëz që thonë se e kishin parashikuar tërmetin e djeshëm. Mos i dëgjoni: parashikimi i tërmeteve ËSHTË I PAMUNDUR. Qofshi të sigurt.”

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...