Emërohet kreu i ri i Tatimeve në qytetin e Sarandës - Bota Sot
Emërohet kreu i ri i Tatimeve në qytetin e Sarandës

Shqipëria

Emërohet kreu i ri i Tatimeve në qytetin e Sarandës

Më: 1 nëntor 2019 Në ora: 07:12
Mikel Sterjopullo

Ditën e sotme është emëruar drejtori i ri i tatimeve për qytetin e Sarandës, Mikel Sterjopullo, 2 muaj pas dorëheqjes së Alket Qendro.

Mikel Sterjopullo ka punuar prej vitesh si inspektor në këtë institucion dhe njihet si funksionar tepër korrekt me detyrën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat