Edi Rama shumë i gjatë, fotografi hipën mbi shkallë për të realizuar foton familjare të OSBE - Bota Sot
Edi Rama shumë i gjatë, fotografi hipën mbi shkallë për të realizuar foton familjare të OSBE

Shqipëria

Edi Rama shumë i gjatë, fotografi hipën mbi shkallë për të realizuar foton familjare të OSBE

Më: 10 janar 2020 Në ora: 16:33
Nga takimi i mbajtur në Vjenë

Shqipëria mori ditën e djeshme zyrtarisht kryesimin e OSBE dhe përtej mesazheve të forta, u shkrepën edhe shumë foto nga takimi i mbajtur në Vjenë, nën drejtimin e kryeministrit Edi Rama.

Disa prej fotove më pikante të takimit janë padyshim këto që po sjellim më poshtë, ku kryeministri Rama pozon për “foton familjare”, pas momentit historik të marrjes së Kryesisë së OSBE nga Shqipëria.

Në foto shihet fotografi, i cili ka hipur mbi shkallë për të realizuar foton perfekte të të gjithë të pranishmëve, pasi, siç duket, gjatësia e kryeministrit Rama e pengonte për t’i kapur të gjithë.

Image
Nga takimi i mbajtur në Vjenë
Image
Nga takimi i mbajtur në Vjenë
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat