Rama bëhet nostalgjik/ Publikon video nga perëndimi i diellit në Vlorë - Bota Sot
Rama bëhet nostalgjik/ Publikon video nga perëndimi i diellit në Vlorë

Shqipëria

Rama bëhet nostalgjik/ Publikon video nga perëndimi i diellit në Vlorë

Më: 12 prill 2020 Në ora: 20:53

Kryeministri Edi Rama ka ndjerë nostalgji për bregdetin e Vlorës këtë pasdite, pamjen e të cilin e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale. Rama ka publikuar një video në profilin e tij në Facebook, ku shihet perëndimi i diellit nga qyteti bregdetar.

Qielli deti, e dielli të shkrirë në një ngjyrë të zjarrtë, e kanë bërë kryeministrin të ndjellë mall për vendin, plazhet e të cilit janë të preferuarit e Ramës.

Ndërsa këtë verë nuk dihet se ku mund t’i ketë programuar pushimet kryeministri, duke qenë se fillimisht presim të dalim nga karantina dhe që Covid-19, të largohet nga vendi ynë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat