Rudina Hajdari ia merr valles në studion televizive

Shqipëria

Rudina Hajdari ia merr valles në studion televizive

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 19:47
Rudina Hajdari

Rudina Hajdari sot ka suprizuar të gjithë. Teksa ishte në një intervistë në “E diell” në Top Channel, deputetes i është kërkuar që të kërcejë vallen e Tropojës.

Opozitarja nuk ka ngurruar dhe është ngritur e ka kërcyer vallen e Tropojës bashkë me prezantuesin Ervin Kurti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat