Aksidentohen policët në Orikum - Bota Sot
Aksidentohen policët në Orikum

Shqipëria

Aksidentohen policët në Orikum

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 19:06
Foto ilustrim

Ditën e sotme (4 korrik) dy policë janë rrëzuar nga motori i tyrë gjatë rrugës për në Orikum. 

Në momentin kur policët po merrnin një kthesë, motori ka dalë nga rruga.

Të dy efektivët janë rrëzuar në tokë dhe janë lënduar lehtë. 

Ambulanca ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe i ka shoqëruar për të marrë ndihmën e parë në spital.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat