Kjo është 19-vjeçarja shqiptare që vdiq sot në aksident

Shqipëria

Kjo është 19-vjeçarja shqiptare që vdiq sot në aksident

Më: 13 shtator 2020 Në ora: 18:35
E reja me inicialet A.K

Një aksident tragjik është shënuar ditën e sotme në Prevezë të Greqisë. Nga përplasja e dy makinave kanë humbur jetën katër persona, dy djem dhe një vajzë, të cilët ndodheshin në njërën prej makinave, si dhe një burrë që drejtonte makinën tjetër.

Burime për JOQ ALBANIA bëjnë me dija se vajza, e cila ka humbur jetën në aksident është shqiptare, 19 vjeç, me origjinë nga Lezha. E reja me inicialet A.K ndodhej në të njëjtën makinë me dy djemtë.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit tragjik.

Qytetari shkruan:

Pershendetje ka ndodhur ne preveza greqi nje aksident 4 Te vdekur ku nje prej tyre edhe nje vajze nga lezha,ngushellime familjes ,qofte mire me zotin . Kjo eshte vajza,pushofte ne paqe. A. Kukaj quhet, ngushellime familjes.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat