Humb jetën 34-vjeçari në Durrës/ Mbërriti në Urgjencë me plagë thike

Shqipëria

Humb jetën 34-vjeçari në Durrës/ Mbërriti në Urgjencë me plagë thike

Më: 19 shtator 2020 Në ora: 16:31
Foto ilustrim

Një 34-vjeçar ka humbur jetën në Durrës.

Mësohet se sot, rreth orës 15:55, në Urgjencën e Spitalit Durrës ka mbërritur i dëmtuar me mjet prerës (thikë,), shtetasi Idajet Dulla, 34 vjeç, me origjinë nga Kukësi por banues në Durrës, i cili si pasojë e plagëve të marra, ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat