Braçe video nga Divjaka: Në punë për njerëzit!

Shqipëria

Braçe video nga Divjaka: Në punë për njerëzit!

Më: 5 shkurt 2021 Në ora: 10:07
Erion Braçe

Zëvendëskryeministri, Erion Braçe përmes një video në rrjetin e tij social ka publikuar punën e shtrimit të tapetit në të gjitha rrugët kryesore dhe dytësore në gjysmën e Divjakës.

 “Tani, llumi është i lirë të shaj punën. Vetëm se duhet të tregoj më parë një punë të bërë, ku dhe me këtë cilësi.”, shkruan ai.

“Po hajdutët e LSI-PD për çfarë e duan pushtetin?

 Veç vjedhjes se atë po e thonë përditë qe e kanë qellim!”, shprehet Braçe në postim.

Nëse nuk e hapet videoja klikoni për ta parë në Youtube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat