Parandalohet tragjedia në Pogradec, policia shpëton fëmijët e mitur

Shqipëria

Parandalohet tragjedia në Pogradec, policia shpëton fëmijët e mitur

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 15:34
Foto ilustrim

Një tragjedi është parandaluar ditën e sotme në Pogradec ku dy fëmijë janë shpëtuar nga Policia.

Motër e vëlla, G. Bakollari, 7 vjeçe dhe G. Bakollari, 4 vjeç, që prej mëngjesit nuk po gjendeshin nga familjarët.

Forcat e policisë kanë mundur ti gjejnë të miturit në një tentativë për të hyrë në liqen, ku mund të humbin jetën.

Fatmirësisht atyre nuk u ka ndodhur asnjë gjë dhe janë gjetur rreth orës 13:00 të drekës.

Pas gjetjes, fëmijët i janë dorëzuar familjes së tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat