Aksident rrugor në Tiranë, një person përfundon në spital

Shqipëria

Aksident rrugor në Tiranë, një person përfundon në spital

Më: 1 mars 2021 Në ora: 07:30
Foto ilustrim

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Tiranë.

Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën e Rinasit.

Një automjet ende i paidentifikuar dyshohet se ka aksidentuar mjetin motorr me drejtues shtetasin K. D., 47 vjeç.

Ky i fundit ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Vijon puna nga grupi hetimor për identifikimin dhe kapjen e mjetit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat