Zgjedhjet/ Ushtria në SPAK, përgatitje për 25 Prillin

Shqipëria

Zgjedhjet/ Ushtria në SPAK, përgatitje për 25 Prillin

Më: 21 prill 2021 Në ora: 12:03
Ushtria në SPAK

Forca të ushtrisë janë parë sot në zyrat e SPAK, për tu njohur me instruksionet ndërkohë që zgjedhjet po afrohen.

Përforcimet merren në kuadër të bashkëpunimit me policinë për ruajtjen e institucioneve në 25 prill.

Më 25 prill ushtria do të marrë në mbrojtje institucionet shtetërore.

Por përpara kësaj ata duhet të njihen me godinat, për të parë se ku dhe si do përqendrohen shërbimet e tyre në 25 prill.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat