Basha në mbledhjen e Këshillit Kombëtar: Na pret një sfidë e madhe

Shqipëria

Basha në mbledhjen e Këshillit Kombëtar: Na pret një sfidë e madhe

Më: 16 maj 2021 Në ora: 20:39
Lulzim Basha

Kreu i PD, Lulzim Basha ka mbajtur fjalën e tij në Këshillin Kombëtar ku ka kërkuar bashkim nga demokratët.

Lulzim Basha: Ajo që na pret përpara është një sfidë e madhe.

Por ne kemi me vete mbështetjen e jashtëzakonshme nga demokratët dhe gjithë shqiptarët

Ajo që na pret përpara është një sfidë e madhe, por të mos harrojmë atë që kemi ndërtuar dhe arritur së bashku, të mos harrojmë kë dhe farë kishim përballë, të mos harrojmë mbështetjen e jashtëzakonshme që morëm nga demokratët dhe gjithë shqiptarët.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat