I dehuri me motoçikletë bën ‘namin’, përplaset me makinën dhe përfundon në spital

Shqipëria

I dehuri me motoçikletë bën ‘namin’, përplaset me makinën dhe përfundon në spital

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 15:03
Foto

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Çermë-Divjakë pranë fshatit Çermë Shkumbin.

Në aksident janë përfshirë një motoçikletë dhe një mjet tip volswagen.
Drejtuesi i motoçikletës Afrim Nergjoni 42 vjeç nga Cerma i cili udhëtonte i vetëm ka goditur nga pas mjetin volswagen.

Si pasojë e kësaj përplasje drejtuesi i motoçikletës ka marrë dëmtime ku më pas është transportuar me autoambulancë drejt spitalit të Lushnjës. Nga informacionet e marra drejtuesi i motoçikletës ka marrë dëmtime të shumta dhe është nën kontrollin e mjekëve.

Dëshmitaret në vendngjarje jashtë kamerës thonë se 42 vjeçari në momentin e aksidentit ishte i dehur .Policia e Lushnjës ka shoqëruar drejtuesin e mjetit Volswagen pëer të zbardhur më tej shkaqet e aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat