Vizita e Mike Pompeos në Shqipëri, takohet me Ramën

Shqipëria

Vizita e Mike Pompeos në Shqipëri, takohet me Ramën

Më: 16 maj 2022 Në ora: 09:57
Pamje nga vizita e djeshme

Ish-Sekretari amerikan i Shteti, Mike Pompeo ka vizituar për herë të parë Shqipërinë një vizite në kuadër të 100-vjetorit të marrëdhënieve diplomatike Shqipëri-SHBA.

Në pamjet e siguruarua nga gazetari Juxhin Mustafaraj shihet kryeministri Rama teksa takohet me Pompeon përpara se ky i fundit të marrë titullin Doctor Honorus Causa.

Pompeo ka arritur dje në Tiranë.

Vijon...

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat