E enjtja e aksidenteve! Dy mjete përplasen me njëra-tjetrën në aksin Fier-Levan

Shqipëria

E enjtja e aksidenteve! Dy mjete përplasen me njëra-tjetrën në aksin Fier-Levan

Më: 20 maj 2022 Në ora: 00:17
Foto ilustrim

Një aksident që shkaktoi dy të plagosur ndodhi këtë mbrëmje në aksin Fier-Levan.

Aksident në aksin Fier- Levan në afërsi të zonës së njohur si “Liqeni”.

Tre automjete, një “Benz”, një “Ford” dhe një “BMV X5” janë përplasur me njëra-tjetrën në afërsi të zonës që njihet si “Liqeni”.

Te plagosur kanë mbetur tre shoferët, që janë dërguar në spitalin e Fierit.

Nuk dihet ende çfarë shkaktoi aksidentin.

Këtë të enjte në të gjithë vendin kanë ndodhur disa aksidente, që Kukës, Lezhë e Fier, ku të vdekur mbetën katër persona.

Njoftimi i policisë:

Sot rreth orës 22:50, në vendin e quajtur “Qafa e Koshovicës”, janë përplasur automjetet tip “Bmw”, “Ford” dhe “Benz” me drejtues përkatësisht shtetasen B. B., shtetasin I. A. dhe shtetasin A. M., të cilët kanë marë dëmtime të lehta.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat