Masakra me tre shqiptarë të vrarë në Athinë, zbulohet identiteti i viktimës së dytë

Shqipëria

Masakra me tre shqiptarë të vrarë në Athinë, zbulohet identiteti i viktimës së dytë

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 16:15
Foto ilustrim

Identiteti i viktimës së dytë nga sherri mes bandave një natë më parë në Athinë është zbuluar.

Bëhet fjalë për Armando Yzeiraj.

Ngjarja nisi në lagjen “Kato Patisia” të Athinës, disa persona të cilët udhëtonin me një automjet tip “Mercedes” me targa shqiptare, u përplasën me drejtuesin e një motoçiklete.

I cili mbeti i plagosur rëndë pasi u qëllua nga drejtuesi i mjetit “Mercedes” Adil Tefa, por gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm ndërroi jetë në spital.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat