E rëndë/ Jetonte në banesë me nënën e paralizuar, gjendet i pajetë 64-vjeçar

Shqipëria

E rëndë/ Jetonte në banesë me nënën e paralizuar, gjendet i pajetë 64-vjeçar

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 17:39
Foto ilustrim

Një 64-vjeçar është gjendur i vdekur ditën e sotme në banesën e tij në Korçë. Mësohet se ai jetonte bashkë me nënën e tij të moshuar e cila ishte e paralizuar.

Burime bëjnë me dije për News 24, se paraprakisht dyshohet se vdekja e 64-vjeçarit ka ardhur nga shkaqe natyrale.

Në momentin e mbërritjes së forcave zjarrfikëse, e moshuara është gjetur në lot në pamundësi për të lëvizur dhe për t’i ardhur në ndihmë të birit.

Identiteti i 64-vjeçarit nuk dihet ende ndërkohë që në vendin e ngjarjes ndodhen forca të policisë dhe ambulanca.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat