Vidhet shtëpia e gjyqtares milionere

Shqipëria

Vidhet shtëpia e gjyqtares milionere

Më: 9 qershor 2023 Në ora: 11:00
Shpëtime Pitaku

Gjyqtarja e Durrësit Shpëtime Pitaku ka denoncuar në polici se i kanë vjedhur shtëpinë.

Ajo ka deklaruar se i kanë marrë një shumë jo të vogël në euro dhe bizhuteri.

Policia ka nisur hetimet për rastin duke kontrolluar kamerat e sigurisë së zonës por edhe gjurmët e mundshme që mund të kenë lënë autorët në momentin që kanë hyrë brenda shtëpisë.

Pitaku rezulton një ndër gjyqtaret më të pasura të sistemit të drejtësisë me biznese të shumta.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat