Surprizon Ndoka/ Shiu lag të drejtin, se ja ka marrë çadrën i padrejti... - Bota Sot
Surprizon Ndoka/ Shiu lag të drejtin, se ja ka marrë çadrën i padrejti...

Shqipëria

E martë, 20 nëntor 2018

Surprizon Ndoka/ Shiu lag të drejtin, se ja ka marrë çadrën i padrejti...

Më: 2 dhjetor 2017 Në ora: 13:57
Nard Ndoka

Deputeti i dalë nga listat e PD-së në Shkodër Nard Ndoka ka folur sot në lidhje me situatën e përmbytjeve në vend.

Sot Ndoka ka preferua te komentoje situaten e reshjeve me një thënie të aktorit të madh shqiptar, Robert Ndrenika

‘Ligji dhe shiu bien njëlloj mbi të drejtin dhe të padrejtin.

Por ai lag vetëm të drejtin, se ja ka marre çadrën i padrejti!

Robert Ndrenika' - shkruan Ndoka.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test