Çmenduri në Vlorë, ja si përplasen me armë dy banda në qendër të qytetit - Bota Sot
Çmenduri në Vlorë, ja si përplasen me armë dy banda në qendër të qytetit

Shqipëria

Çmenduri në Vlorë, ja si përplasen me armë dy banda në qendër të qytetit

Më: 8 mars 2018 Në ora: 22:26
Perrleshja

Një përplasje me pistoletë dhe kallashnikov ndodhi më datë 27 shkurt pranë kishës Ortodokse në Vlorë.

Në konflikt u përfshinë shtatë të rinj, të cilët qëlluan me armë drejt njëri-tjetrit. Mësohet, për pasojë e shkëmbimit të zjarrit tre persona nga të dy bandat ngelën të plagosur.

Ndërkohë, publikohet edhe video e përplasjes së tyre. Kjo ngjarje e rëndë, në qendër të qytetit ndodh në më pak se një minutë.

Video është publikuar nga Report TV.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test