Bajrami i Madh do të falet në bulevardin “Dëshmorët e Kombit - Bota Sot
Bajrami i Madh do të falet në bulevardin “Dëshmorët e Kombit

Shqipëria

Bajrami i Madh do të falet në bulevardin “Dëshmorët e Kombit

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 11:56
Foto arkiv

Komuniteti Mysliman i Shqipërisë njofton të gjithë besimtarët se Fitër Bajrami do të falet ditën e premte në orën 06:00 në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, Tiranë.

Programi fillon në orën 05:30 dhe mbaron në orën 6:15. Me këtë rast një mesazh urimi për festën e Bajramit ka dhënë kryetari i Komunitetit Mysliman në Shqipëri Skënder Bruqaj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test