Një ditë para Parlamentit, Meta dhe Kryemadhi mbyllin pushimet në Qeparo - Bota Sot
Një ditë para Parlamentit, Meta dhe Kryemadhi mbyllin pushimet në Qeparo

Shqipëria

Një ditë para Parlamentit, Meta dhe Kryemadhi mbyllin pushimet në Qeparo

Më: 2 shtator 2018 Në ora: 14:41
[Meta dhe Kryemadhi

Çifti presidencial, Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi duket se këtë fundjave pa nisjes së zhvillimeve politike dhe nisjes së senacës së parë në Kuvend, kanë zgjedhur që ta kalojnë në Qeparoi.

Me anë të një fotoje Meta ka bërë të ditur vendndodhjen e familjes së tij ky ka përshëndetur ndjekësit e shumtë në Instagram.

“Përshëndetje nga Qeparo!”, ka qenë ky mesazhi i shkurtër i Presidentit Ilir Meta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...