Parashikimi i motit 18 Shtator - Bota Sot
Parashikimi i motit 18 Shtator

Shqipëria

Parashikimi i motit 18 Shtator

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 08:47
Ilustrim

Paraditja paraqitet në kushtet e motit kryesisht të kthjellët në të gjithë vendin. Vranësira lokale do të zhvillohen pas mesditës në zonat lindore dhe pjesërisht në qendër të territorit, ndërsa mbrëmja dhe orët e natës paraqiten kryesisht të kthjellëta në veri, por kthjellime dhe vranësira të shpeshta do të ketë në qendër dhe jug.

Temperaturat e ajrit rriten lehtë në mëngjes, por mbeten konstante në mesditë, duke shënuar maksimumin deri në 34 gradë.

Era do të fryjë e lehtë, me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi perëndimor, duke bërë që në det të ruhet dallgëzim i ulët.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...