“Ky është krim, injoranca e ka një kufi”, e dashura e Izet Haxhisë mesazh shqiptarëve - Bota Sot
“Ky është krim, injoranca e ka një kufi”, e dashura e Izet Haxhisë mesazh shqiptarëve

Shqipëria

“Ky është krim, injoranca e ka një kufi”, e dashura e Izet Haxhisë mesazh shqiptarëve

Më: 16 tetor 2018 Në ora: 10:53
Izeti dhe Erjona

Një ditë më parë Izet Haxhia dhe e dashura e tij Erjona, bënë deklarata dashurie për njëri-tjetrin. Por e dashura e ish-truprojës, sot duket se është larguar nga tema e dashurisë dhe shkruan për patriotizmin.

Me atë të një reagimi në “Facebook”, ajo shkruan për të ardhmen e  fëmijë shqiptarë që jetojnë jashtë vendit. Erjona u bën thirrje gjithë prindërve shqiptarë që t’i mësojnë fëmijët të jenë krenar për origjinën e tyre.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...