Lirohen nga burgu ish-deputetët Arben Ndoka dhe Arben Çuko - Bota Sot
Lirohen nga burgu ish-deputetët Arben Ndoka dhe Arben Çuko

Shqipëria

Lirohen nga burgu ish-deputetët Arben Ndoka dhe Arben Çuko

Më: 15 nëntor 2018 Në ora: 14:12
Arben Ndoka dhe Arben Çuko

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka liruar sot nga burgu dy ish-deputetët e PS, Arben Ndoka dhe Arben Çuko.

Mësohet se gjykata u ka caktuar atyre masën e sigurisë ‘arrest shtëpie’.

Dy deputetët u arrestuan në kuadër të operacionit ‘Vol-Vo4’.

Gjatë operacionit “Vol-Vo 4”, Policia e Shtetit arrestoi 27 persona dhe 17 të tjerë i shpalli në kërkim.

Sipas Prokurorisë, në këtë aksion u goditën katër grupe kriminal të cilët kishin ngritur edhe laboratorin e drogërave të forta në Has

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...