Haradinaj: Të lumtë, Majlinda - Bota Sot
Haradinaj: Të lumtë, Majlinda

Sporti

Haradinaj: Të lumtë, Majlinda

Më: 24 janar 2019 Në ora: 18:12
Majlinda Kelmendi dhe Driton Kuka

Kryeministri Ramush Haradinaj, ka uruar Majlinda Kelmendin për rrëmbimin e medaljes së artë në Grand Prix në Tel Aviv.

“Edhe një triumf tjetër për t’u admiruar i xhudistes sonë, e cila fitoi të artën në Grad Prix të Tel Avivit. Të lumtë, Majlinda”, shkruan Haradinaj në rrjetin social Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...