Ndeshja e dytë finale mes Yllit dhe Trepçës, të dielën

Basketboll

Ndeshja e dytë finale mes Yllit dhe Trepçës, të dielën

Më: 10 maj 2024 Në ora: 16:50
Paamje nga një ndeshje

Në fundjavë do të zhvillohen ndeshja e dytë finale mes Golden Eagle Yllit dhe Trepçës.

Ndeshja do të luhen në palestrën “18 Qershori” në Suharekë, në orën 17:00.

Kujtojmë se, seria finale është 1-0, në favor të Trepçës, pasi mbrëmë (e enjte) triumfoi me rezultat 77-68.

Skuadra e cila i regjistron tri fitore shpallet kampione e Kosovës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat