Goditja brutale, shihni knock-out më të shpejtë në botë - Bota Sot
Goditja brutale, shihni knock-out më të shpejtë në botë

Sporti

Goditja brutale, shihni knock-out më të shpejtë në botë

Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 10:31
Matt Mitriones

Vetëm 15 sekonda ka zgjatur dueli mes Matt Mitriones dhe Sergei Kharitonov në Bellator 215.

Tifozët e Krahitonovit mbetën të zhgënjyer, pasi Mitrione i ra me shkelm kundërshtarit të tij, duke e lëshuar menjëherë në tokë.

Goditja e tij ishte mjaft e rrezikshme, saqë Mitrione nuk mundi të vijonte duelin për shkak të dhimbjeve të mëdha.

Megjithatë, Mitrione i kërkoi falje kundërshtarit të tij, menjëherë pas sfidës, dhe u shpreh i gatshëm që ta zhvillojë një duel sa më shpejt që të jetë e mundur, madje edhe javën tjetër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...