Zhvishet krejtësisht, i çmend të gjithë - Bota Sot
Zhvishet krejtësisht, i çmend të gjithë

Sporti

Zhvishet krejtësisht, i çmend të gjithë

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 15:36

Lazio po kalon një moment fantastik në Serie A dhe mbrëmjen e së shtunës arriti suksesin e shtatë radhazi, duke mposhtur kampionët e Juventusit me rezultatin 3:1.

Image

Pas këtij triumfi ka reaguar edhe Ana Falki, njëra prej tifozeve më të famshme të bardhekaltërve.

Aktorja dhe modelja italiane ka postuar një foto toples në “Instagram”, ku mban në duar shallin e skuadrës së saj të zemrës. “Sa po kënaqem!

Për ndeshjen e kam fjalën.

Image

Dhe tashmë, kohë për të fjetur me shallin që më sjell fat. Forca Lazio!”, shkruan Ana Falki në rrjetin social.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat